background

A funksionojnë linjat e marrjes? | Ku t'i përdorim ato? | Cilat duhet

“ A funksionojnë linjat e marrjes?

Tëgjithë kemi parë filmat dhe shfaqjet televizive ku djali i sfiduar romantikisht shkon jashtë në klube dhe bare dhe përdor linja të çalë marrjeje në mënyrë që të merrni një grua për të shkuar në shtëpi me të. Ju ndoshta keni menduar nëse këto linja në të vërtetë punojnë në jetën reale. Përgjigja e ndershme është se, zakonisht, jo ata nuk punojnë. Arsyeja për këtë është sepse çdo grua ka dëgjuar vetëm për çdo linjë të çalë që dihet për njeriun. Nëse e ka dëgjuar një herë më parë, ajo nuk ka të ngjarë të jetë e interesuar për ju. Sidoqoftë, nëse keni një të re që ajo kurrë nuk e ka dëgjuar më parë, mund të funksionojë. Mund të funksionojë gjithashtu nëse ajo ka atë lloj personaliteti. Ju thjesht nuk e dini.

Nësedo të insistoni në përdorimin e linjave të marrjes, të paktën përpiquni të gjeni disa që nuk keni dëgjuar kurrë më parë. Shanset janë, në qoftë se ju nuk keni dëgjuar për të, atëherë as ajo nuk ka. Ose ju mund të dalë me linjat tuaja për të përdorur në zonjat. Sido që të jetë, shanset që linja juaj do të funksionojë janë shumë të pakta.Dating Prospect tatuniksha
Dating Prospect salenak
Dating Prospect daratobeloved
Dating Prospect danny
Dating Prospect inessa
Dating Prospect vadym86
Dating Prospect larapolt57
Dating Prospect brautigam260
Dating Prospect stasya
Dating Prospect motruk
Dating Prospect irina
Dating Prospect valeria
Dating Prospect sweetmasha89
Dating Prospect ron
Dating Prospect emily42
Dating Prospect drummer39


Do Pickup Lines Work?

Gratënuk duan të ndjehen sikur janë të lira dhe kjo është pikërisht ajo që këto rreshta i bëjnë gratë të ndjehen. Ajo që thotë është se ju nuk keni marrë kohë për të dalë me një hyrje të duhur. Zakonisht të gjithë ju duhet të bëni është të ecni deri në një grua dhe të prezantoni veten. Kjo do të merrni ju shumë më tej se duke thënë disa linjë djathë për të marrë vëmendjen e saj.

Nësegjeni disa linja marrëse që punojnë për ju, atëherë përpiquni të mos përdorni ato në shumë gra në të njëjtin vend. Nëse e bëni këtë, ju rrezikoni t'i thoni të njëjtën grua përsëri dhe kjo nuk do të përfundojë mirë. Nëse linja nuk punon në një grua, ndoshta mund ta përdorni në një grua tjetër në të njëjtin bar ose klub. Nëse dështon pas kësaj, mendoj se është e qartë se linja nuk funksionon dhe ju duhet të rivlerësoni strategjinë tuaj të marrjes.

Këshillamë e mirë është vetëm të jesh vetvetja. Nëse jeni natyrisht qesharake, atëherë të thuash diçka humoristike gjatë futjes suaj në një grua nuk konsiderohet të jetë një linjë. Është vetëm ju të jeni vetë. Është e mahnitshme se sa një grua do t'i përgjigjet një njeriu që është mjaft i sigurt për të qenë vetë dhe të mos fshihet prapa linjave të djathta të marrjes. Ju vetëm mund të gjeni dashurinë e jetës suaj nëse vendosni të jeni vetë kur prezantoheni me një grua.Dating Prospect oksanka
Dating Prospect anichka
Dating Prospect kilna22
Dating Prospect gue
Dating Prospect alinka
Dating Prospect sasha
Dating Prospect olha
Dating Prospect saif
Dating Prospect vadim
Dating Prospect dmitry
Dating Prospect aluonka
Dating Prospect alyona17
Dating Prospect ateebansan
Dating Prospect andrey
Dating Prospect oksana
Dating Prospect katerynabackground

Njohje me fermerët

Nr.1 Faqja popullore e takimeve me fermerët. Shoqërohem me 1000 e fermerëve të vetëm që kërkojnë Miqësi, dashuri, & më shumë. Gjej Romance Rural Online Sot.

background

Infermieret Dating

Mirë se vini në Infermieret Dating. 100% Falas për t'u bashkuar dhe përdorur. Infermieret mirëpritur & njerëzit që kërkojnë të shoqërohem me infermieret Single.

background

Njohje ndërracore

Nr.1 Faqja më e madhe dhe popullore e takimeve falas interracial. Shoqërohem me 1000s ose Black, White, Asian & Latino Singles Hapur për marrëdhëniet ndërracore.


Dating shkurtër | Getting sukses në Takim të shkurtër
Me një datë të shkurtër mund të takohen shumë teke, por me pak kohë. Mendje e hapur, jo shumë shpresëdhënës, atëherë do të gëzojnë një datë romantike
Vajza ukrainase Online Dating | Gjej Vajzat e bukura ukrainase
Ukraina është e mbushur me vajza të bukura që kërkojnë love.Kencan në internet është mënyra më e shpejtë për t'i përmbushur ato. Duhet të qëndrojë i sinqertë në bërjen e kërkimit bashkëshortor
The 8 gjërat më të mira për të diskutuar do një vajzë që ju keni vetëm vetëm takohen!
Dije çfarë t'i thoni vajzave dhe kur t'i thoni ato. Zgjedhja juaj e temës dhe fjalëve do të ndikojë shumë në atë se si perceptohet dhe për këtë arsye niveli juaj i suksesit
A funksionojnë linjat e marrjes? | Ku t'i përdorim ato? | Cilat duhet të përdorin?
Linjat e marrjes janë sende të legjendave, por a funksionojnë vërtet? Ku dhe kur është koha e duhur për t'i përdorur ato dhe cilat janë Gurë Kristali që kërkoni...
Picking Up Vajzat që Takoni | Si ta ktheni një takim në një partner
Master Artin e Picking up Vajzat. Kur çdo gjë është thënë dhe bërë Picking Up Vajzat që takohen është një Fantazi të gjithë Guys kanë. Kthejeni Fantazinë tuaj në një Realitet...
Takim me Ukrainën | Takim Vajzat Online | Takim ukrainas
Mësoni mënyrat më të mira për të takuar Vajzat e Ukrainës duke përdorur Online Dating. Njihuni me gra të bukura ukrainase që kërkojnë burra të huaj për marrëdhënie...
Takimi i rëndësishëm Bëni & Dont's | Çfarë duhet të dini kur Takim
Datat e para kanë për qëllim të jenë të rastësishme dhe argëtuese. Një datë e parë ju lejon të njiheni me personin. Lexoni më tej për të ditur takimet e rëndësishme dhe don'ts...